April 17, 2024

Фото: Нивес во бикини, воопшто не се грижи за целулитот

Хрватската старлета, водителка и писателка Нивес Целзијус нема проблем да ги споделува своите моменти од животот и приватен и професионален, со своите следбеници на Инстаграм.

Провокативната 41 годишна Нивес секогаш е полна со самодоверба, и воопшто нема проблем да се соблече во бикини и да ги покаже своите раскошни природни облини.

Нивес која е многу сигурна во себе, вели: – Има години и целулит… Имам и самодоверба!


1152