April 16, 2024

Една од најубавите српски пејачки жари и пали на социјалните мрежи

Српската пејачка Марина Висковиќ на социјалните мрежи воодушевува со фотки во бикини и со пеовокативни фотографии во сите можни пози. Атрактивната Марина сподели серија фотографии на кои позира во костим за капење, а воодушевените следбеници ја „преплавија“ со комплименти. За неа велат дека е најубавата на српската естрада, а дали е тоа така, проценете сами!


1135